Design by: Sławomir Mazur Pracownia TODO

© copyright 2020 Sławomir Mazur Pracownia TODO

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Przetwarzanie przez firma Sławomir Mazur Pracownia TODO moich danych osobowych, podanych dobrowolnie za pośrednictwem powyższego formularza, w celu realizacji kontaktu przy wykorzystaniu podanego powyżej adresu poczty e-mail. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.

Pełna treść zgody

 

Szanowna Pani / Szanowny Panie, z dniem 25 maja 2018 weszły w życie nowe zasady dotyczące ochrony danych osobowych (GDPR, RODO). W związku z czym informujemy, że przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe:

1- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest : Sławomir Mazur Pracownia TODO ; ul. Mickiewicza 10; 42-480 Poręba.

2- Przetwarzamy Pani/Pana dane w celu: przygotowania ofert dla Pani/Pana, świadczenia usług i innych czynności które zostały nam przez Pana/Panią zlecone.

3- Zasób danych osobowych zgromadzonych przez Sławomir Mazur Pracownia TODO zawiera dane zgromadzone z: zapytań o nasze usługi kierowanych bezpośrednio (werbalnie), telefonicznie, drogą e-mail czy listownie, i innymi metodami (od 2012 roku); przesyłanych do Sławomir Mazur Pracownia TODO z formularzy kontaktowych na stronach internetowych zarządzanych przez Sławomir Mazur Pracownia TODO; innych źródeł.

4-Posiadane dane przetwarzane będą dla potrzeb marketingu bezpośredniego produktów i usług Sławomir Mazur Pracownia TODO oraz do realizacji zleconych nam przez Pana/Panią usług i innych czynności, możemy przetwarzać je do czasu, aż zgłosi Pan/Pani sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu.

5- W przypadku jeżeli zlecone zostało nam przez Pana/Panią wykonanie usług lub innych czynności Pana/Pani dane osobowe mogą w związku z realizacją zleconych czynności czy usług zostać przekazywane zewnętrznym podmiotom i firmom przetwarzającym.

6- W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych, oraz prawo do żądania usunięcia Pani/Pana danych z naszych zasobów.

Może Pani/Pan tego dokonać poprzez wysłanie informacji do nas drogą mailową na adres: kontakt@tortyptys.pl bądź poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Pani/Pana danych proszę kierować pod adres: kontakt@tortyptys.pl

Ponadto zostałem/am poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO).

             Kontakt            

Siedziba firmy

Formularz kontaktowy

Mapa dojazdu

Godziny pracy : Ruchome

 

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo, osobiście po wcześniejszym kontakcie.

 

Sobota : odbiór zamówień 10:00 /12:00

Pozostałe dni: po wcześniejszym kontakcie 

Sławomir Mazur Pracownia TODO

Ul. Górna 4b

42-480 Poręba

tel. 881 771 880

e-mail: kontakt@tortyptys.pl

 

NIP: 649-209-53-27

Numer konta ING: 20 1050 1591 1000 0090 9516 6824

Imię i nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyrażam zgodę na
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!