Imię i nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyrażam zgodę na
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Cukiernia Torty Ptyś

Ul. Mickiewicza 10

42-480 Poręba

Tel. 881 771 880

e-mail: kontakt@tortyptys.pl

Sławomir Mazur Pracownia TODO

Ul. Mickiewicza 10

42-480 Poręba

NIP: 649-209-53-27

Numer konta ING: 20 1050 1591 1000 0090 9516 6824

Godziny pracy sklepu:

Poniedziałek.      - nieczynne

Wt./Śr./Czw.        - 9:00-16:00

Pt.                       - 9:00-18:00

Sobota                - 9:00-13:00

Niedziela             - nieczynne

Sklep firmowy

Mapa dojazdu

Formularz kontaktowy

Siedziba firmy

             Kontakt            

 

Szanowna Pani / Szanowny Panie, z dniem 25 maja 2018 weszły w życie nowe zasady dotyczące ochrony danych osobowych (GDPR, RODO). W związku z czym informujemy, że przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe:

1- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest : Sławomir Mazur Pracownia TODO ; ul. Mickiewicza 10; 42-480 Poręba.

2- Przetwarzamy Pani/Pana dane w celu: przygotowania ofert dla Pani/Pana, świadczenia usług i innych czynności które zostały nam przez Pana/Panią zlecone.

3- Zasób danych osobowych zgromadzonych przez Sławomir Mazur Pracownia TODO zawiera dane zgromadzone z: zapytań o nasze usługi kierowanych bezpośrednio (werbalnie), telefonicznie, drogą e-mail czy listownie, i innymi metodami (od 2012 roku); przesyłanych do Sławomir Mazur Pracownia TODO z formularzy kontaktowych na stronach internetowych zarządzanych przez Sławomir Mazur Pracownia TODO; innych źródeł.

4-Posiadane dane przetwarzane będą dla potrzeb marketingu bezpośredniego produktów i usług Sławomir Mazur Pracownia TODO oraz do realizacji zleconych nam przez Pana/Panią usług i innych czynności, możemy przetwarzać je do czasu, aż zgłosi Pan/Pani sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu.

5- W przypadku jeżeli zlecone zostało nam przez Pana/Panią wykonanie usług lub innych czynności Pana/Pani dane osobowe mogą w związku z realizacją zleconych czynności czy usług zostać przekazywane zewnętrznym podmiotom i firmom przetwarzającym.

6- W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych, oraz prawo do żądania usunięcia Pani/Pana danych z naszych zasobów.

Może Pani/Pan tego dokonać poprzez wysłanie informacji do nas drogą mailową na adres: kontakt@tortyptys.pl bądź poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Pani/Pana danych proszę kierować pod adres: kontakt@tortyptys.pl

Ponadto zostałem/am poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO).

Pełna treść zgody

Przetwarzanie przez firma Sławomir Mazur Pracownia TODO moich danych osobowych, podanych dobrowolnie za pośrednictwem powyższego formularza, w celu realizacji kontaktu przy wykorzystaniu podanego powyżej adresu poczty e-mail. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

© copyright 2020 Sławomir Mazur Pracownia TODO
Design by: Sławomir Mazur Pracownia TODO